ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ BIP ΣΤΗ ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 2024

Oι φοιτητές/τριες που ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στο πρόγραμμα BIP Holistic well-being: physical activity, nutrition and hydrotherapy που θα πραγματοποιηθεί τον Οκτώμβριο του 2024 στη Λιθουανία (21/10/2024 έως 25/10/2024) να καταθέσουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά που αναγράφονται παρακάτω στη Γραμματεία του Τμήματος, μέχρι τη Δευτέρα 12/08/2024.

Δικαιολογητικά

• Έντυπο Συμμετοχής των φοιτητών σε εργασίες ανασκόπησης ή ερευνητικές εργασίες
  • Έντυπα από Παρουσιάσεις σε συνέδρια ή ημερίδες ή δημοσιεύσεις σε περιοδικά άρθρων
  • Μέσος όρος Βαθμολογίας τυπικού εξαμήνου (θα το πάρετε από τη Γραμματεία)
  • Να έχουν παρακολουθήσει επιτυχώς τα μαθήματα Υδροθεραπεία, Κλινική Φυσιολογία της Άσκησης και Φυσικοθεραπεία Καρδιαγγειακών Παθήσεων (τη βαθμολογία των μαθημάτων θα την πάρετε από τη Γραμματεία)
  • Αντίγραφο Πτυχίου Αγγλικής Γλώσσας, επιπέδου Β2.

Τα παραπάνω κριτήρια, θα βαθμολογηθούν για κάθε φοιτητή. Η επιλογή των φοιτητών θα γίνει με κριτήριο την τελική βαθμολογία.

Οι φοιτητές που θα συμμετάσχουν στο Πρόγραμμα θα είναι μέχρι 8

Ο Υπεύθυνος Καθηγητής Erasmus